אי. אי. לאב סיסטמס
  Home page Home page      
  מכירות תמיכה טכנית פרופיל חברה צור קשר  

 

English Español Français Русско 繁體中文 日本語  
svensk 한국어 Deutsch Türkçe Italiano Suomi  
Portuguese Nederlands עברית English Ολλανδικά أربيك  

אי. אי. לאב סיסטמס הינה חברת הייטק המתמחה בייצור של מערכות אלקטרוניות למעבדות אוירונאוטיקה, מכוני מחקר ומתקני בדיקה. מוצרינו מבוססים על המילה האחרונה בטכנולוגיה ועל חידושים מדעיים. אנו גם מפתחים ומייצרים מערכות יעודיות על פי דרישת הלקוח.
בין מוצרינו נמנים: מדי זרימת אויר ונוזל מבוססי חוט להט (אנמומטרים), מתקני כיול לזרימת אויר, מערכות למדידת לחצים דינמיים, מדי מהירות גז ונוזל מבוססי לייזר (LDV), מגברים אינסטרומנטליים, מגברים לתדר גבוה, מערכות דגימה מרוחקות לאותות אנלוגיים ודיגיטליים, מערכות דגימה מבודדות, מערכות בידוד אותות מבוססות סיבים אופטיים, מערכות להעברת אותות למרחקים גדולים, משטחים רגישים ללחץ, בקרים למנועי מיקרו-צעד, מגברי מתח גבוה ומגברי פייזו, מעצבי אותות לסנסורים ליניאריים למדידת העתקה (LVDT) או מדידת כוחות, לחצים ומאמצים וכו'.

fiber optic links

העברת אותות אנלוגיים ודיגיטליים בסיבים אופטיים
אנו מייצרים סוגים שונים של משדרים ומקלטים להעברת אותות אנלוגיים ו/או דיגיטליים על סיבים אופטיים. כל המקמש"ים המסוגלים להעביר אותות אנלוגיים מעבירים גם מתח DC בדיוק רב. רוחב הסרט הינו בין 5 קילוהרץ ל- 6 מגהרץ, דבר המאפשר העברת אותות ומדידות מחיישנים שונים. קיימים גם מקמש"ים מיוחדים להעברת אותות וידאו ואודיו.
מקמש"ים דיגיטליים מעבירים אותות לוגיים (TTL ), תקשורת טורית מסוגים שונים, תקשורת מקבילית על 32 קווים וכן קיימים מקמש"ים מיוחדים להעברת סיגנל מגע יבש דרך סיב אופטי (כלומר מחברים ממסר בכניסה- במשדר והמגע ביציאה-במקלט מחכה את פעולת הממסר במדוייק).
כל המקמש"ים מתוכננים לסביבה תעשייתית רועשת ומסוגלים לעבוד בטווח טמפרטורות ולחצים (או וואקום) רחב. ניתן להפעילם ממתח הרשת או מסוללה.

יישומים:
* העברת אותות דרך סביבה רועשת (חשמלית) עם הפרעות אלקטרומגנטיות.
* בידוד אופטי למתח גבוהה לא מוגבל במתח (עשרות מליוני וולטים).
* מניעה של לולאות אדמה כאשר המערכת מקושרת בין מכשירים שונים המוזנים מספקי כח שונים.
* מערכות דגימה מדוייקות הדוגמות מידע ממרחק של מאות קילומטרים.
* יישומים רפואיים בהם יש לבודד את המטופל חשמלית ממערכת הדגימה.
* מערכות העובדות מתחת לפני הים או במקומות מוצפים.
* מדידות בסביבה של קרינה רדיואקטיבית (מיננת).
* חדרי לחץ גבוה או וואקום.
* מתקני בדיקה ל- RFI/EMI  ליישום תקנים שונים.

HWA

אנמומטרים של חוט חם.
אי. אי. לאב סיסטמס מייצרת אנמומטרים לחוט חם מעל 25 שנה.  מכשירים אלו פועלים על עקרון של חימום חוט דק בעובי מיקרונים ספורים לטמפרטורה קבועה וגבוהה ועל ידי מדידת הזרם הנדרש לחמם את החוט ניתן לדעת מה מהירות הזרימה.
קיימים מאות סוגים של חיישני חוט חם ואיתם ניתן למדוד מהירויות חד, דו ותלת מימדיות בגז או בנוזל.
אנמומטרים אלו (אנמומטר = מד מהירות זרימה) מיועדים לשימוש במנהרות רוח אוירונאוטיות, במחקרים שונים בתעשיה ובאקדמיה בתחומים רבים ומגוונים.
למערכות מדידת הזרימה שאנחנו מייצרים יש את היכולת למדוד בדיוק המירבי זרימות במהירות של מספר סנטימטרים לשניה ועד למעלה ממהירות הקול, הודות ליחס אות לרעש המעולה שלהן והיציבות המעולה בטמפרטורה (נחשבות לטובות בעולם על פי קריטריון זה).

המערכות מסוגלות לעבוד עם כל חיישן חוט-חם או פילם-חם, ללא תלות בייצרן הפרוב. המערכות עובדות גם עם חיישנים "תוצרת בית" עם או בלי מוליך משותף.
אנו מייצרים 3 דגמים עיקריים:
1. אנמומטר אנלוגי דגם AN-1003 – מיועד ללקוחות שצריכים הרבה ערוצי מדידה במקביל וכן אלו שכבר יש להם תוכנה ומערכת דגימה משלהם.
2. אנמומטר אנלוגי משולב דיגיטלי AN-1005 – מכשיר קומפקטי של 4 ערוצים עם ממשק USB2 מהיר ותוכנת הפעלה ודגימה. מערכה הדגימה הינה בתוך המכשיר והמכשיר מבודד בבידוד אופטי מהמחשב.
3. אנמומטר מתוכנת דיגיטלי AN-2000 – המילה האחרונה בטכנולוגיה. ניתן להפעלה מרחוק עם עשרות תכונות חכמות המפשטות את העבודה וחוסכות זמן. מיועד למשתמשים אינטנסיביים. ניתן לקבל עם עד 16 ערוצים.

Amplifiers

מגברים פילטרים ומעצבי אותות:
חברת לאב סיסטמס מייצרת סוגים שונים של מגברים ומעצבי אותות לישומים שונים:
מגברים למתח גבוה
מגברים לגבישי פייזו (אקוסטו-חשמליים)
מעגלים לעיצוב אותות לחיישנים שונים, הגברתם והכנתם לדגימה.
מגברים דיפרנציאליים עד תדר 10 מגהרץ.
מעגלים לחישני מרחק ליניאריים מסוג LVDT
מגברים אינסטרומנטליים לחיבור חיישנים שונים
מגברים לאותות אנושיים EEG, ECG
מערכת מדידת זרימה על ידי לייזר – אפקט דופלר.
פרובים לייזר למדידת זרימה מרחוק, ללא התערבות בתוך הזרימה. מיועד למדיה שקופה בלבד, גז או נוזל. הפרובים ניתנים להפעלה בעזרת סיב אופטי ממרחק של עד עשרות קילומטרים.

מוצרי OEM
חברת לאב סיסטמס יכולה לפתח את המוצר שלך מאלף ועד תו. לחברה נסיון של 25 שנה ו- 150 מוצרים שכבר פיתחנו. בין המוצרים שכבר פיתחנו ניתן למנות:
מערכות דיגיטיזציה תלת מימדיות בדיוק מיקרונים, מערכות סימון בעזרת לייזר, מערכות הפועלות על קרני רנטגן, מערכות לציפוי ממוחשב של מתכות יקרות, כרטיסים שונים העובדים בסטנדרד USB-2 במהירות מקסימלית, כרטיסי תקשורת מבוססי ג'יגהביט איתרנת, מערכות מדידה ובדיקה אוטומטיות, מערכות בקרה על מנועים, מכשירים רפואיים שונים, מערכות לעיבוד והעברת תמונה בזמן אמת ועוד.
אצלנו ניתן לקבל תמיכה החל מרמת אב טיפוס ראשוני (להצגת הרעיון) ועד למוצר עובד, מזווד וארוז עם תוכנה והוראות הפעלה.

כל הדפים באתר שלנו נכתבו באנגלית. ניתן לכתוב לנו דואר בעברית או אנגלית
 על ידי לחיצה על "צור קשר" למעלה בדף זה או פשוט להרים טלפון ולשאול...top


A.A. Lab-Systems
Head Office: 33 Hayetzira St., Ramat-Gan 52521, ISRAEL.Tel: 972-3-5756327, Fax: 972-3-5756326
USA office: 9 Blossom drive, Kennett Square, PA19348.  Tel: (302)478-2881 Fax: (610)444-5544


E-mail:webmaster@lab-systems.com
© Copyright 2006, A.A.Lab Systems Ltd.

מוצרים